ХЕРСОНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЫЙ КОМПЛЕКС - ЗАГАЛНЬОСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
№9 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВЧИТЕЛІ МОЛОДШОЇ ШКОЛИ

НІКОЛЕНКО ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА — ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

2015-2016 рр. — ІІ місце у конкурсі дитячого читання «У книжковім дивосвіті виростають творчі діти»,  ІІІ місце у Міському конкурсі майстрів художнього читання «Мова моя калинова», ІІІ місце у міжнародному  конкурсі знавців української мови ім.. П.Яцика, 2017 — 2018 рр. — 25 призових місць у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», 20 призових місць у Всеукраїнському мовознавчому конкурсі «Соняшник», під керівництвом Ніколенко О.А. 4 учня стала лауреатами обласного конкурсу «Читацькі перегони».

2013 рік — Друк статті:  «Актуальні проблеми навчання української мови та читання в початкових класах»;

2013 — 2016 рік- участь у  проблемно-тематичних та науково-практичних семінарах: «Використання інтерактивних технологій навчання в мовній освіті молодших школярів»; «Використання ефективних прийомів читання в початковій школі»; «Сучасні підходи до формування природничо-математичної компетентності молодших школярів».

2016 рік — лауреат міського конкурсу «Вчитель року-2016»;

2016 рік — Автор статті «Формування логічного мислення молодших школярів» у збірнику «Лінгводидактичні засоби навчання дисциплін гуманітарного циклу в початковій школі».;

ПОГОЙДАШ АНАСТАСІЯ ЙОСИПІВНА — ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

В 2014 році під керівництвом Погойдаш А.Й.  два учня стали лауреатами у Міському конкурсі майстрів художнього читання «Мова моя калинова». 2016 — 2017 р. — всеукраїнський мовознавчий конкурс «Соняшник» — 10 призових місць, всеукраїнський конкурс суспільнознавчих наук «Лелеченя — 2016» — 5 призових місць, міжнародний математичний конкурс «Кенгуру — 2015″ — 7 призових місць. В 2013 році взяла участь у  проблемно-тематично та науково-практичному семінарі: «Використання інтерактивних технологій навчання в мовній освіті молодших школярів». В 2017 році взяла участь у роботі обласного семінару «Організація  інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах».

ТУМАШОВА АНЖЕЛА ВАЛЕРІЇВНА — ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Особливу увагу вчитель приділяє роботі з обдарованими дітьми. Учні Анжели Валерїївни займали призові місця у Всеукраїнських та  регіональних конкурсах: IІІ місце у конкурсі дитячого читання «Херсонщина пам′ятає»(2014 р.), ІІІ місце у Міському конкурсі майстрів художнього читання «Мова моя калинова»(2014 р.). ЇЇ учні є переможцями міжнародних інтерактивних конкурсів: «Колосок»-12 учнів, «Кенгуру» -10 учнів, «Кришталева сова» -8 учнів, «Соняшник» — 7 учнів «Геліантус»- 7 учнів.  «Колосок »-10 учнів . Вчитель поширює власні освітні технології у професійному середовищі. Протягом 2015-2016 років розробила презентації до системи уроків з літературного читання, якими користуються колеги та вчителі міста (загальноосвітня школа №15 м. Херсон) та області (Новодмитрівська загальноосвітня школа). Також педагог має власні надруковані статті :  -«Актуальні проблеми навчання української мови та читання в початкових класах в контексті використання  інтерактивних технологій навчання»(2013р.), -«Формування логічного мислення молодших школярів» для збірника «Лінгводидактичні засади навчання дисципліни гуманітарного циклу в початковій школі»(2016р.).

ПАШКОВА ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА — ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Її учні постійно приймають участь  у конкурсах, а саме: Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру» — 20 призових місць, Всеукраїнська гра «Соняшник» — 10 призових місць, Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева Сова» — 5 призових місць, Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок» — 7 призових місць.

Пашкова В.В. має власну надруковану статью: «Формування логічного мислення молодших школярів» для збірника наукових праць «Лінгводидактична підготовка сучасного вчителя початкової школи».