Екскурсії навчальної практики

21 травня 2018 року учні НВК №9 відвідали Миколаївський зоопарк. З великим задоволенням діти ознайомилися з флорою і фауною цього казкового місця. Дуже цікаво було спостерігати за поведінкою левів, тигрів, вовків, ведмедів, шимпанзе, верблюдів. Всі були зачаровані красою рожевих фламінго, страусів, павичів. У кожному фонтанчику діти залишили монетки, щоб повернутися сюди знову. Відвідали цікаві атракціони, смакували морозивом. На згадку зробили фото.

21 травня 2018 року учні 5-8 класів разом з класними керівниками здійснили одноденний тур до історико-розважального комплексу «Зелені Хутори Таврії» (Херсонська область). Вже з перших кроків на цій чудовій таврійській землі у всіх склалися найприємніші враження. За давньою українською традицією, нас гостинно зустріли із хлібом-сіллю. Гарний осінній день, мальовнича природа, привітність господарів та гучні козацькі пісні створювали справді дружню і теплу атмосферу.

Be the first to comment