ХЕРСОНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЫЙ КОМПЛЕКС - ЗАГАЛНЬОСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
№9 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ДЛЯ БАТЬКІВ

ЗДОРОВА ДИТИНА — ЗДОРОВА НАЦІЯ

Життя і здоров’я — найбільша цінність. Здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого повноцінного життя. Коли воно є, марно тратимо, не дбаємо, а коли його не стане – віддали б усе, щоб повернути назад.

Кожна людина на землі повинна народжуватися здоровою, жити в злагоді та любові в сім’ї, родині, державі, підтримувати та зберігати здоров’я рідних і близьких, думати про прийдешнє, бути готовою передати своїм дітям набуті вікові знання, мудрі закони вічного єднання душі і тіла.

На сьогоднішній день актуальним залишається питання збереження життя та здоров’я дітей. Народна мудрість говорить «Хворіють діти – хворіє нація».

Тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан. Тому в нашому закладі протягом року проходять різні за тематикою тижні , заходи , місячники : тиждень «Безпека дорожнього руху, життя та здоров’я дитини»,тиждень безпеки життя дітей, тиждень протипожежної безпеки і т.д., в рамках яких було проведено заняття , бесіди, розваги: «Здорові діти – здорова нація», «Подорож до Країни Дорожніх Знаків», «Бережи здоров’я з молоду», «Подорож до Країни Режиму Дня», «В місті, в лісі ти гуляй, про безпеку пам’ятай»; вікторину «Вивчаємо, знаємо, перемагаємо», конкурс малюнків, бесіди з медичною сестрою.

Здоров’я родини – здоров’я дитини.

В цю істину вкладено глибокий зміст.

Здорова родина – здорова дитина.

У цих двох поняттях прокладено міст.

Хай міст цей єднає батьків і дітей,

Щоб правильно й радісно жити,

Іти по життю із девізом в руках:

«Здоров’я потрібно цінити!