День пам’яті та примирення

8 травня учні початкової школи  Комплексу взяли участь у квітопокладанні до пам’ятника Загиблим воїнам-землякам.  Вчителі та учні вшанували пам’ять загиблих воїнів Другої світової війни хвилиною мовчання.

7 травня у мікрорайоні «Корабел» відбувся мітинг, присвячений Дню пам’яті та примирення, учасниками якого стали учні нашої школи.

У шкільному музеї «Слави» відбулася зустріч з ветераном Другої світової війни, керівником міського клубу ветеранів «Патріот»,  кавалером «Ордену княгині Ольги» Жирновою Т.Г.  Тамара Георгіївна розповіла учням Комплексу про страшні роки боротьби з фашизмом та героїзм українського народу.

Напередодні Дня перемоги учні Комплексу взяли участь у акції «Привітай ветерана Другої світової війни». Учнівський парламент школи власноручно виготовив привітальні листівки,  а учні школи – червоні маки – символи пам’яті жертв Другої світової війни, якими вони вітали ветеранів зі святом Перемоги.

8 травня учні 5 та 6 класів влаштували флешмоб до Дня пам’яті та примирення.

8 травня в актовій залі Комплексу пройшов зальношкільний захід «1939 – 1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!».  Найбільше присутніх вразили виступ учениці 11 класу Бескровної Марії з віршем «Мій перший вірш, написаний в окопі», Ліліт Саркисян  з піснею «О той весне», «Реквієм» Р. Рождественського у виконанні учнів 8 класу ( під керівництвом класного керівника Андруської Л.О.).

З 03.05. по 08.05. у Комплексі пройшов тиждень  «1939 – 1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Години спілкуваня ” Ми пам’ятаємо ваш подвиг!”

Переглят учнями  5 – 11 класів  документального  фільму «Друга світова війна. Ціна перемоги».

Be the first to comment