ХЕРСОНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЫЙ КОМПЛЕКС - ЗАГАЛНЬОСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
№9 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

6 грудня — День Збройних сил України

Збройні сили України пройшли непростий шлях становлення.  І сьогодні вони є гарантом забезпечення захисту суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості нашої держави. Ми віримо в перемогу наших воїнів, які і зараз з почуттям гідності та патріотизму воюють на сході України, відстоюють ідеали свободи і демократії як найвищої цінності сучасного суспільства.

Педагогічний колектив НВК №9 приділяє велику увагу військово-патріотичному вихованню підростаючого покоління. До Дня Збройних Сил України відбулися наступні заходи:

— перший загальношкільний чемпіонат з армреслінгу серед юнаків двох вікових категорій 10 — 13 років та 14 — 17 років;

— створено пересувний стенд «Збройні сили України»;

— учні 1- 10 класів взяли участь у благодійній акції » Дякую захисникам»

— класні керівники провели години спілкування на тему: «Наші захисники. Дякуємо вам»

Всі заходи були спрямовані на формування національної свідомості школярів, виховання поваги до громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу.

Щира шана і подяка

Хлопцям, молодим солдатам,

Що строкову службу чесно

Сприйняли, як борг почесний!

Захищають мир, свободу

Служать рідному народу!