ХЕРСОНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЫЙ КОМПЛЕКС - ЗАГАЛНЬОСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
№9 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

27 вересня — Всесвітній день туризму

З метою формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей та юнацтва щороку в школі проводиться День туризму, який включається до плану загальношкільних заходів і проводиться,  27 вересня до Всесвітнього Дня туризму.

Основні заходи Дня туризму проводяться на свіжому повітрі та передбачають активний і змістовний відпочинок дітей в різних формах:

• туристські зльоти та змагання з спортивного орієнтування;
  • туристичні квести, конкурси, вікторини;
  • посвята в туристи;
  • туристсько-спортивні естафети.

В НВК№ 9 це свято проводилося у вигляді змагань між 5-10 класами на невеликій смузі перешкод. До початку старту на смузі, учасники спробували свої сили у подоланні всіх перешкод, після чого команди змогли показати свої вміння та навички на етапах:  «Спортивне орієнтування», «купини», «туристичні вікторини», «паралелні мотузки», «туристсько-спортивні естафети». Команди першочергово долали дистанцію на швидкість, переможці були нагороджені грамотою.