26 квітня – День пам’яті Чорнобильської катастрофи

З 23 по 27 квітня  в НВК №9 було проведено тематичні виховні години «Нехай у серці не згасне пам’ять». Бібліотекар Луцкіна В.П. у  шкільній бібліотеці організувала тематичну виставку, присвячену трагедії на Чорнобильській АЕС. Учнів зацікавила тематична виставка «Дзвони Чорнобиля» та матеріал пересувного стенду «26 квітня – Чорнобильська катастрофа». Учні 8 – 11 класів переглянули документальний фільм «Чорнобиль. Спогади очевидців».

Нехай прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях панував лише злагода, щастя та добробут.

Документальний фільм «Чорнобиль. Спогади очевидців».

Виховна година «Нехай у серці не згасне пам’ять»

Тематична виставка «Дзвони Чорнобиля» та матеріал пересувного стенду «26 квітня – Чорнобильська катастрофа

Be the first to comment